https://www.carrent.co.il/Pages.aspx?pageID=271
הזמנות אחרונות באתר

השכרת רכב בהונגריה

לאט לאט ובשקט יחסי הופכת הונגריה להיות שער הכניסה האידיאלי ליבשת אירופה, תורמים לכך ללא ספק, מיקומה המרכזי ביבשת והתודעה הגבוהה לתיירות במדינה. הונגריה זו מדינה שיש לה מגוון אטרקציות ויעדים מרהיבים, אך לא לכולם תוכלו להגיע באמצעות תחבורה ציבורית. אנחנו ממליצים על השכרת רכב בהונגריה, דרך שתאפשר לכם ליהנות מכלל האטרקציות שיש להונגרים להציע.

באתר קאר רנט תוכלו לבצע השוואת מחירים מקיפה בין כל חברות הרכב הפועלות במדינה, לבדוק סוגי רכבים ולהשיג את הדיל הטוב ביותר עבורכם. הקפידו לבחור תאריכים נכונים, תחנות איסוף והחזרה מדויקות - בעיקר בבודפשט, שם יש תחנות איסוף והחזרה רבות. השכרת רכב בהונגריה - רק עם קאר רנט.

הונגריה על קצה המזלג

המטיילים שמגיעים להונגריה מתחילם את סיורם בבודפשט הציורית, עם חיי התרבות התוססים, בתי הקפה והמוסיקה. מחוץ לבירה תוכלו לנסוע דרך מישורים מוריקים, לבקר באגמים שלגדותיהם אתרי נופש, בעיירות בארוקיות ובכפרים פשוטים, לטעום יינות, לטבול במרחצאות החמים ולצפות בציפורים באתרי הקינון הנחשבים לטובים ביותר באירופה.

בודפשט, עיר הבירה, היא עיר מקסימה המחולקת לשניים על ידי נהר הדנובה. בודה היא מבוגרת יותר, בעלת גבעות וחיננית יותר, בעוד פשט היא המרכז המסחרי ומנוקדת עם בנייני ארט-נובו מדהימים. בבודפשט נמצאים הברים והמועדונים הטובים במדינה, ומשמשת זה זמן רב כחוף מבטחים לסופרים, אמנים ומוזיקאים.

המטבח ההונגרי לא מגלה תחכום מיוחד, ההונגרים ממעטים לעשות שימוש בפירות ובירקות, והמנות מכילות בעיקר בשר שמן (חזיר), עמילן מייצב וחמוצים. עם המנות הטיפוסיות נמנה הגולאש (פרקלט- בהונגרית) והאלאסלה - מרק דגים מתובל בפפריקה. קינוח הונגרי מפורסם הוא כמובן הבלינצ`ס, שביקור בהונגריה לא יהיה שלם בלעדיו.

האירוע העיקרי והגדול ביותר בלוח השנה ההונגרי הוא פסטיבל האביב בבודפשט (מרץ), כאשר במשך שבועיים מאות אירועים נערכים בכל רחבי העיר בכדי לקבל את פניו של האביב הקרב ובא. בנוסף לפסטיבל האביב מתקיימים בהונגריה, לאורך כל השנה, פסטיבלים ואירועי תרבות רבים. כדאי לברר לפני שנוסעים, מה הולך להיות הפסטיבל הבא...

נהיגה ברכב בהונגריה

כאשר לוקחים שירותי השכרת רכב בהונגריה, יש כמה חוקים שכדאי לדעת. מומלץ ללמוד על החוקים בהונגריה. לפניכם כמה מהם: בהונגריה נוהגים בצד ימין. המהירות המותרת היא 50 קמ"ש בעיר, 90 קמ"ש מחוץ לעיר, 110 קמ"ש בכבישים בין-עירוניים ו-130 קמ"ש בדרכים המהירות. חובה לחגור חגורת בטיחות. ילדים עד גיל 16 חייבים לשבת מאחור. חובה להדליק אורות בכל שעה ואסור הדיבור במכשירים ניידים בזמן הנהיגה.

שירות חירום לרכבים:

Magyar Autóclub (the Hungarian Automobile Club) (tel: 188; website: www.autoklub.hu) operates a 24-hour service.

מידע נוסף על הונגריה

שטח: 93,030 קמ"ר
אוכלוסייה: כ-10,006,900 נפש
עיר בירה: בודפשט Budapest
שפה: הונגרית
דת: 68% קתולים של הכנסיה הרומית, 21% רפורמים (קלווניסטים), 5% אוונגליסטים והשאר בני דתות אחרות
משטר: רפובליקה
מטבע: אירו
שעון: גריניץ + שעה
חשמל: 220V, 50 Hz
קידומת חיוג בינלאומית: 36+

קראו עוד: השכרת רכב בבודפשט
קראו עוד: השכרת רכב ברומניהכל המידע המפורט כאן בהמשך, לרבות בנוגע לביצוע, שינוי וביטול הזמנות, הינו בכפוף לתנאי השימוש ותקנון האתר וכן בכפוף לאישורו ולתנאי התקשרות עם ספק רלוונטי. למעט ההפניה למחלקת הלקוחות שלנו אין לראות במדיע המפורט בהמשך ייעוץ או הוראה לפעולה, הינו מידע התחלתי כללי בלבד, אנו לא נושאים באחריות כלשהי לדיוקו או שלמותו והשימוש במדיע זה הינו על אחריות המשתמש בלבד.

 • מדינת לקיחה:
 • תחנת איסוף:
   
 • בחר תאריך:
 • בחר שעה:
 • תחנת החזרה:
 • תאריך החזרה:
   
 • בחר שעה:
 • בחר מטבע:
 • גיל הנהג:

טלפון להזמנות 24 שעות: 077-8009010
אתרים שותפים