https://www.carrent.co.il/Pages.aspx?pageID=275
הזמנות אחרונות באתר

השכרת רכב ביוון

שטח: 131,940 קמ"ר
אוכלוסייה: כ-10,668,400 נפש
עיר בירה: אתונה
שפה: יוונית
דת: 98% נוצרים אורתודוכסים, 2% מוסלמים
משטר: דמוקרטיה
מטבע: אירו
שעון: גריניץ + שעתיים
חשמל: 220V 50Hz
קידומת חיוג בינלאומית: 30+

יוון, המכונה לעתים קרובות ערש הציוויליזציה האירופאית, מציעה שילוב מרתק של אתרים ארכיאולוגיים עתיקים, מלונות מעוצבים ואופנתיים, טברנות כפריות, אתרי נופש משפחתיים ליד הים ומועדונים נהנתנים.

יוון העתיקה הגיעה לשיאה במאה החמישית לפני הספירה, כשאתונה הפכה למרכז התרבותי והאמנותי של אגן הים התיכון. שם נולדו עבודות מדהימות של ארכיטקטורה, פיסול, תיאטרון וספרות.

אין כל ספק שהמורשת ההסטורית והתרבותית של יוון ממשיכה להדהד בעולם המערבי המודרני בספרות, באמנות, בפילוסופיה ובפוליטיקה. למעשה רבים מהתיירים מגיעים ליוון במוחד בכדי לחקור את פלאי יוון העתיקה, מהפנתיאון לאלה אתנה ומקדש אפולו בדלפי, ועד חורבות העיר קנוסוס בכרתים.

1,400 האיים של יוון פזורים במים הכחולים השקטים של הים האיגאי, ולכל אחד סיפורו המיוחד.
הרוגע והשלווה באיים כמו קפלוניה ואמורגוס מנוגדים לאיי מסיבות הדוניסטים כמו מיקונוס ופארוס. למעוניינים בארכיטקטורה כדאי לבקר בערים המבוצרות רודס וקורפו, ובתי הקוביות הצחורים בת'ירה ואויה באי סנטוריני.

חובבי ספורט יתענגו של האיים היווניים בזכות האפשרויות האין-סופיות לצלילה ושייט (אין דרך טובה יותר לסייר באיים מעל סיפון יאכטה שכורה), בעוד טיילים נלהבים ורוכבי אופני הרים יכולים לבחון את הסיבלות שלהם בהרים המחורצים של האי הגדול במדינה, כרתים.

ובל נשכח, תהילת העבר של יוון בתחום הספורט הושבה לה כשהמשחקים האולימפיים חזרו הביתה בשנת 2004.

נהיגה ביוון:

ביוון נוהגים בצד ימין.
ביוון יש מערכת כבישים מצוינת. הגיל המינימלי לנהיגה שם הוא 18. ילדים תחת גיל 10 חייבים לשבת מאחור, וחובה לחגור חגורת בטיחות בכל המושבים.
מהירות הנסיעה היא 120 קמ"ש בכבישים המהירים, 110 קמ"ש בכבישים מחוץ לאזורים בנויים ומהירות של 50 קמ"ש בעיר.

שירות חירום לרכבים:

ELPA (Automobile and Touring Club of Greece; tel: 210 606 8800; website: www.elpa.gr). Emergency breakdown services can be contacted toll-free by dialling 10400.


יוון ידועה כאחד מיעדי התיירות המרתקים והנחשקים ביותר , החופים המפנקים, האקלים הים תיכוני, ההיסטוריה המפוארת והעשירה, המבנים העתיקים, האטרקציות המגוונות , חיי הלילה הפרועים, כל אלו ועוד יותר מעמידים את יוון בראש סדרי העדיפויות של ישראלים רבים ואחרים הבוחרים בה כיעד האולטימטיבי והאידיאלי להעביר בו חופשה מפנקת בימי הקיץ החמים.

היעד נקבע, המסלול תוכנן, האטרקציות נבחרו בקפידה, כל שנותר לכם לעשות על מנת להתנייד במקום ולהגיע מאזור אחד למשנהו באופן הנוח והיעיל הוא לשכור רכב, כשם שהטיול ומהלכו תוכננו מראש, כך רצוי שתנהגו גם בכל הקשור להשכרת רכב ביוון ותבצעו את ההזמנה מראש, מה שיאפשר לכם לבחור את החברה הנכונה והשתלמת עבורכם ברוגע ובנחת, תוכלו להשוות מחירים בין החברות השונות, להתמקח על המחיר, תוכלו לוודא שההזמנה מכילה את כל המרכיבים הדרושים ללא כל חשש שמא יעבדו עליכם ויוליכו אתכם שולל. כמו כן, השכרת רכב ביוון עוד בהיותכם בארץ תמנע מכם בזבז של זמן יקר בחיפוש אחרי סוכנויות וחברות להשכרת רכב ביוון מידי המקומיים ואף תכלו ליהנות ממחיר נמוך מאשר המחיר אותו תקבלו אם תבחרו להשכיר רכב ביעד אליו בחרתם לנסוע.

5 טיפים חשובים הקשורים בהשכרת רכב ביוון.

 • חשוב לבצע השכרת רכב ביוון מחברות השכרה בינלאומיות מוכרות הפועלות בתחום באמינות ומקצועיות ללא פשרות.
 • אם אתם מעוניינים לצאת לחופשה ביוון בתקופות השיא, רצוי שתבצעו את המהלך כמה חודשים לפני מועד הנסיעה, שכן בתקופת אלו יוון הומה במבקרים ובתיירים, מה שגורם לביקוש ברכבים מושכרים.
 • חשוב להחזיר את הרכב במועד ובזמן שנקבע, כן איחור בזמן יגרור אחריו תשלומים נוספים.
 • עוד בטרם קבלתכם את הרכב ערכו סריקה קפדנית ודווחו על הליקויים והפגמים בהם נתקלתם.
 • בזמן השכרת רכב ביוון חשוב להתאים את הרכב לצרכינו ומבוקשינו בייחוד שמדובר על חופשה עם ילדים (בזמן השכרת רכב יש לדאוג למושבי בטיחות מתאימים וראויים למידותיהם ולגילם).


כל המידע המפורט כאן בהמשך, לרבות בנוגע לביצוע, שינוי וביטול הזמנות, הינו בכפוף לתנאי השימוש ותקנון האתר וכן בכפוף לאישורו ולתנאי התקשרות עם ספק רלוונטי. למעט ההפניה למחלקת הלקוחות שלנו אין לראות במדיע המפורט בהמשך ייעוץ או הוראה לפעולה, הינו מידע התחלתי כללי בלבד, אנו לא נושאים באחריות כלשהי לדיוקו או שלמותו והשימוש במדיע זה הינו על אחריות המשתמש בלבד.

 • מדינת לקיחה:
 • תחנת איסוף:
   
 • בחר תאריך:
 • בחר שעה:
 • תחנת החזרה:
 • תאריך החזרה:
   
 • בחר שעה:
 • בחר מטבע:
 • גיל הנהג:

טלפון להזמנות 24 שעות: 077-8009010
אתרים שותפים