https://www.carrent.co.il/Pages.aspx?pageID=265
הזמנות אחרונות באתר

השכרת רכב בגרמניה

גרמניה הפכה בשנים האחרונות לאחד היעדים הפופולארים בקרב התיירים הישראלים, בדגש על ברלין ואזור היער השחור בבאדן. אם כי גם דרזדן, פרנקפורט ומינכן נחשבות לאטרקטיביות מבחינת הקהל הישראלי. ובכן, היכן שתנדדו בגרמניה, תמיד יש משהו מעניין לראות או לעשות. זהו מכרה זהב לטייל ההרפתקן בחיפושו אחר דברים שונים מהרגיל. הדרך הטובה לעשות זאת, במיוחד באזור היער השחור, היא באמצעות השכרת רכב בגרמניה.

חברת קאר רנט מאפשרת לכם ליהנות מכל הטוב שיש למדינה להציע באמצעות רכב להשכרה בגרמניה ברמה הגבוהה ביותר. כאן באתר תוכלו להשוות מחירי רכבים באמצעות מנוע חיפוש מתקדם ולמצוא את הדיל הטוב ביותר עבורכם. את הרכבים תוכלו לקחת ממגוון תחנות איסוף ברחבי המדינה - מינכן, ברלין, פרנקפורט, דיסלדורף, באדן, דורטמונד ועוד.

קצת על גרמניה

המדינה ניערה כמעט לחלוטין את צללי העבר, קיבלה מחדש תחושת גאווה לאומית ושיחררה אנחת רווחה אל מול יכולתה המחודשת להביע אופי לאומי ייחודי מחדש. גרמניה המודרנית התבגרה, ובעודה עדיין סובלת מההשלכות הכלכליות של איחודה מחדש באוקטובר 1990, המדינה המאוכלסת ביותר באירופה בהחלט מגיעה להשלמה עם עצמה. ההשקעות האדירות בתשתית המוזנחת של המזרח לשעבר משתלמות, וערים כמו דרזדן מתחילות לזרוח מחדש כאבני החן שהיו בעבר.

ברלין המאוחדת, כשהיא שוב מחזיקה בתואר הבירה, היא אחת הערים המרתקות ביותר בעולם שההיסטוריה הטביעה בהם את חותמה לעד. היא שוכנת בליבה של גרמניה ומשמשת כעדות חיה לשגשוג הפרוסי. העיר מלאה בבניינים ציבוריים מפוארים ומפורסמים, מוזיאונים בעלי חשיבות עולמית, תיאטראות ומונומנטים היסטוריים חשובים דוגמת הרייכסטאג ושער ברנדנבורג. מנגד עומדים הרבעים המודרניים של העיר, הממלאים את הצד התוסס של העיר, והופכים אותה גם לעיר צעירה וחיה שצעיריה הביאו לעולם את תרבות הטכנו, ואת מצעד האהבה המפורסם המתקיים כאן מדי שנה ביולי.

גרמניה היא תוצאה של הסטוריה ארוכה של חלוקות, בתחילה כאוסף רופף של מדינות עצמאיות (ולעתים לוחמות ביניהן) לפני האיחוד המקורי במאה ה-19, ולאחר מכן כמערב גרמניה והמזרח הקומוניסטי בעקבות מלחמת העולם השניה. מסיבה זו לבדה, גרמניה היא מדינה של גיוון יוצא מהכלל, עם הבדלים תרבותיים ברורים הנגלים כשמטיילים באזורים השונים המהווים את שטחה של המדינה הפדרלית המודרנית.

גרמניה מתגאה בשילוב נכבד של הסטוריה וטבע, אמנויות ומרד נעורים. לעיר הבירה, ברלין, מוניטין שנרכש מעשרות השנים כעיר מחולקת, הדוניסטית וקהילה שחיה "על הקצה" כשכמעט הכל הולך. מצד שני, הסביבות האקדמיות השקטות של ערי אוניברסיטה הסטוריות, כמו היידלברג, מעבירות תחושת שלווה המנוגדת לאווירה בעיר הבירה.

נהיגה בגרמניה:

אנחנו ממליצים לכל מי שלוקח שירותי השכרת רכב בגרמניה גם לקרוא מעט על חוקי הנהיגה במדינה. לפניכם כמה דברים מרכזיים:

- בגרמניה נוהגים בצד ימין.
- גרמניה מכוסה ברשת מודרנית של כבישים מהירים, בהם הנסיעה חופשית כרגע, אולם מתחילים לראות ניצנים של כבישי אגרה ליד בוואריה.
- מהירות הנסיעה בגרמניה היא 50 קמ"ש בעיר, ו-100 קמ"ש מחוץ לעיר. אם לא מצויין אחרת, בתאוריה אין כל הגבלת מהירות בכבישים המהירים, אולם המהירות המומלצת היא 130 קמ"ש.

שירות חירום לרכבים:

The Allgemeiner Deutscher Automobil Club (ADAC) (emergency tel: 0180 222 2222, in Germany; website: www.adac.de) is the principal national assistance network. In almost all cases, the number to dial for emergency services is 110.

שטח: 349,223 קמ"ר
אוכלוסייה: כ-82,468,000 נפש
עיר בירה של גרמניה: ברלין
שפה: גרמנית
דת: 33% פרוטסטנטים, 33% קתולים והשאר בני דתות אחרות (בהם 3.7 מיליון מוסלמים)
משטר: רפובליקה פדרלית חוקתית
מטבע: אירו
שעון: גריניץ + שעה
חשמל: 220V 50Hz
קידומת חיוג בינלאומית: 49+

קראו עוד: השכרת רכב בברלין
קראו עוד: השכרת רכב במינכןכל המידע המפורט כאן בהמשך, לרבות בנוגע לביצוע, שינוי וביטול הזמנות, הינו בכפוף לתנאי השימוש ותקנון האתר וכן בכפוף לאישורו ולתנאי התקשרות עם ספק רלוונטי. למעט ההפניה למחלקת הלקוחות שלנו אין לראות במדיע המפורט בהמשך ייעוץ או הוראה לפעולה, הינו מידע התחלתי כללי בלבד, אנו לא נושאים באחריות כלשהי לדיוקו או שלמותו והשימוש במדיע זה הינו על אחריות המשתמש בלבד.

 • מדינת לקיחה:
 • תחנת איסוף:
   
 • בחר תאריך:
 • בחר שעה:
 • תחנת החזרה:
 • תאריך החזרה:
   
 • בחר שעה:
 • בחר מטבע:
 • גיל הנהג:

טלפון להזמנות 24 שעות: 077-8009010
אתרים שותפים