https://www.carrent.co.il/Pages.aspx?pageID=297
הזמנות אחרונות באתר

השכרת רכב בספרד

שטח: 504,782 קמ"ר
אוכלוסייה: כ-40,341,500 נפש
עיר בירה: מדריד
שפה: בספרד ארבע שפות רשמיות. הראשונה והעיקרית ספרדית. השניה קטלאנית המדוברת בקטלוניה. השלישית בסקית המדוברת בחבל הבסקים (המכונה בפי דובריה אאוסקרה). והרביעית גליסיאנית (גיאגו) המדוברת בגליסיה בחלק הצפון מערבי הסמוך לפורטגל.
דת: רוב קתולי מכריע
משטר: מונרכיה חוקתית
מטבע: אירו
שעון: גריניץ + שעה
חשמל: 220V 50Hz
קידומת חיוג בינלאומית: 34+

אי אפשר לנחות בספרד ולהתעלם משמחת החיים יוצאת הדופן של יושביה. המדינה מהווה ערב-רב של היסטוריה מפוארת, ארכיטקטורה מרהיבה, נופים עוצרי נשימה וכן תרבות מפותחת של שירה, ריקוד, קולנוע, ציור, ספורט וכמובן בל נשכח את הסמלים המייחדים אותה הלא הם הפלמנקו ומלחמות השוורים. ועם מגוון שכזה קשה להאשים אותם בעודף שמחת חיים...

מזג האוויר בספרד מהווה גן עדן לחובבי השמש אשר מאפשרת ליושבי המקום להתפנק ולנצל אותה בין החודשים אפריל לאוקטובר. אתרי הנופש בדרום, על חופי הים התיכון, מהווים אטרקציה אמיתית לחובבי החופים והים, אך יותר ויותר תיירים מגיעים לבקר בפנים המדינה, בערים הגדולות כמו גם באזורים כפריים נידחים יותר כדי לטעום קצת מאחת התרבויות היותר מיוחדות והמעניינות.

ואם בתרבות עסקינן הרי שספרד היא מולדתם של שניים מגדולי האמנים של העת החדשה פאבלו פיקאסו וסלבדור דאלי ולא במפתיע היא גם מעוזן של מיטב גלריות האומנות בעולם. המפורסמת שבהן היא ה"פראדו" PRADO, שבמדריד וכן גלריות ומוזיאונים שבבילבאו, סיביליה, ברצלונה, ולנסיה וקורדובה.

לא פלא אם כן כי ספרד היוותה קרקע פורייה לפריחתם של גדולי האדריכלים בעולם, אשר תרמו לעיצוב הסגנון הבינלאומי באדריכלות - פארק אנטוני גאודי בברצלונה הוא דוגמה שאין שניה לה בשום מקום בעולם. כמו כן אי אפשר להתעלם ממוזיאון על שם גוגנהיים אשר נבנה לאחרונה בעיר הצפונית בילבאו- מבנה מדהים, יחיד מסוגו בעולם, אשר מושך לעיר מיליוני תיירים מידי שנה.

ספרד לא משאירה את חובבי הטבע מקופחים. היא נתברכה גם בנופים משתנים ומגוונים: יערות סבוכים, ביצות מלח, מישורים ירוקים, הרים, מפרצים סלעיים, חופים חוליים לבנים מקיפים ערים גותיות מתקופת ימי הביניים ואין ספור טירות ומבצרים מדהימים ומרתקים.
חובבי הנופים ההרריים ימצאו את מבוקשם ברכס הפירנאים שמאפשר טיולים בנופים עוצרי נשימה בחודשי הקיץ אל מול אתרי הגלישה אשר פתוחים לחובבי הסקי בחורף.

נהיגה בספרד:

בספרד נוהגים בצד ימין.
רמזורים מיוחדים: 2 פנסים אדומים = אין כניסה. חוקי חניה נאכפים ביד קשה. המהירות המותרת היא 120 קמ"ש בדרכים המהירות, 50 קמ"ש בעיר ו-90 קמ"ש בכל הכבישים האחרים.

שירות חירום לרכבים:

Real Automóvil Club de España (RACE),

tel: 9023 00505

website: www.race.esכל המידע המפורט כאן בהמשך, לרבות בנוגע לביצוע, שינוי וביטול הזמנות, הינו בכפוף לתנאי השימוש ותקנון האתר וכן בכפוף לאישורו ולתנאי התקשרות עם ספק רלוונטי. למעט ההפניה למחלקת הלקוחות שלנו אין לראות במדיע המפורט בהמשך ייעוץ או הוראה לפעולה, הינו מידע התחלתי כללי בלבד, אנו לא נושאים באחריות כלשהי לדיוקו או שלמותו והשימוש במדיע זה הינו על אחריות המשתמש בלבד.

 • מדינת לקיחה:
 • תחנת איסוף:
   
 • בחר תאריך:
 • בחר שעה:
 • תחנת החזרה:
 • תאריך החזרה:
   
 • בחר שעה:
 • בחר מטבע:
 • גיל הנהג:

טלפון להזמנות 24 שעות: 077-8009010
אתרים שותפים