https://www.carrent.co.il/Pages.aspx?pageID=307
הזמנות אחרונות באתר

השכרת רכב בצ'ילה

שטח: 756,950 קמ"ר
אוכלוסייה: כ-16,284,800 נפש
עיר בירה: סנטיאגו
שפה: ספרדית וניבים מקומיים
דת: 70% קתולים והשאר בני דתות אחרות
משטר: רפובליקה
מטבע: פזו צ`יליאני (CLP)
שעון: גריניץ - 4 שעות
חשמל: 50Hz 220V
קידומת חיוג בינלאומית: 56+

מבחינה גיאוגרפית, צ`ילה היא רצועה צרה שמשתרעת לאורך כמעט יותר ממחצית מערב יבשת דרום אמריקה. היא משתרעת לאורך 4,300 ק"מ ורוחבה כמעט ואינו עולה על 200 ק"מ. צ`ילה גובלת עם פרו מצפון, בוליביה מצפון מזרח, וארגנטינה במזרח.

לצ`ילה שייכים גם אי הפסחא הפולינזי (3,700 ק"מ ממערב לה), איי חואן פרנאנדס (700 ק"מ ממערב לה) ומחצית מהאי הדרומי טיירה דל פואגוTierra del Fuego , אותו היא חולקת עם ארגנטינה.

אורכה העצום וגובהה הרב מעניק לצ`ילה שפע של נופים גיאוגרפים ואקלימיים: הרי געש מושלגים צונחים לתוך ערוצי נהרות; הנורטה גראנדה Norte Grande, שבחלקיו מעולם לא ירדו גשמים, הוא ניגוד מושלם לפטגוניה Patagonia המועדת לסופות ולשלגים; וקו החוף המפורץ של צ`ילה חנן אותה בחופים ובאתרים מושלמים לדיג ולשחייה.

השפעתה של התרבות האירופית על צ`ילה ניכרת. המוסיקה, האומנות והארכיטקטורה במדינה הם בעלי אוריינטציה פריסאית, ועם זאת צ`ילה עצמה השפיעה גם היא רבות על התרבות העולמית, ושניים ממשורריה, גבריאלה מיסטרל ופאבלו נרודה, זכו בפרס נובל.

סנטיאגו בירת צ`ילה, היא עיר עצומה בגודלה, אך מרכז העיר הוא קטן יחסית וקל לניווט. זוהי עיר של שדרות רחבות וכיכרות הדורות, שלאורכן מבני ציבור וכנסיות וסביבן פארקים מוריקים. את מתכונת השתי-וערב של העיר הגו הספרדים, ואולם, מבנה זה של העיר רק גורם לפקקי תנועה. לסנטיאגו יש הרבה מה להציע למטייל החל ממוזיאונים רבים לבקר בהם בשעות היום ועד לסצינת חיי הלילה מפותחת. ועוד לא אמרנו כלום על סצינת הגייז בעיר..

בשפע הפארקים הלאומיים של צ`ילה יש אפשרויות נהדרות לטרקים, וכל שנה מגיעים לצ`לה המוני תרמילאים וממשיכים ישר אל פארקים מדהימים אלו. אל העיירה פוקון Pucon שבאזור האגמים באים מטיילים הרפתקניים חובבי טיפוס הרים, רפטינג בנהרות, רכיבה על אופני הרים ורכיבה על סוסים. מסעות טיפוס אל פסגת הר הגעש אוסורנו פופולריים אף הם. מחוץ לסנטיאגו, באתרי הסקי ואייה נבאדו Valle Nevado ופורטיו Portillo יש מסלולי סקי נהדרים. הנהרות מאיפו Maipo קלארוClaro וביוביו פופולריים לרפטינג באשדים גועשים.

נהיגה בצ'ילה:

בצ'ילה נוהגים בצד ימין.
חובה לחגור חגורות בטיחות מקדימה. אסורים לנהג בשעת הנהיגה: עישון, דיבור בסלולרי או שמיעת מוזיקה בעזרת נגן אישי. המהירות המקסימלית המותרת לנסיעה (אלא אם מצוין אחרת) היא 120 קמ"ש בכבישים המהירים ומהירות 70 קמ"ש באזורים עירוניים.כל המידע המפורט כאן בהמשך, לרבות בנוגע לביצוע, שינוי וביטול הזמנות, הינו בכפוף לתנאי השימוש ותקנון האתר וכן בכפוף לאישורו ולתנאי התקשרות עם ספק רלוונטי. למעט ההפניה למחלקת הלקוחות שלנו אין לראות במדיע המפורט בהמשך ייעוץ או הוראה לפעולה, הינו מידע התחלתי כללי בלבד, אנו לא נושאים באחריות כלשהי לדיוקו או שלמותו והשימוש במדיע זה הינו על אחריות המשתמש בלבד.

 • מדינת לקיחה:
 • תחנת איסוף:
   
 • בחר תאריך:
 • בחר שעה:
 • תחנת החזרה:
 • תאריך החזרה:
   
 • בחר שעה:
 • בחר מטבע:
 • גיל הנהג:

טלפון להזמנות 24 שעות: 077-8009010
אתרים שותפים